0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 ne Bulevardin Zogu I, prane Ministrise se Drejtesise

ID : B297091070

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Bulevardin Zogu I, prane Ministrise se Drejtesise. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje+kuzhine, 1wc dhe 1 ballkon me siperfaqe 70m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri, i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar, 2AC. 

Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Bulevardi Zogu I
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 70 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate