0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 Rr. Muhamed Gjollesha, prane Mozaikut te Tiranes

ID : B290072050

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Muhamed Gjollesha, prane Mozaikut te Tiranes. Apartament me siperfaqe 50 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1sallon + kuzhine dhe 1 banjo, ndodhet ne katin e 5-te nje pallati ekzistues, eshte i shtruar ne pllake, i mobiluar, 2 AC.

Cmimi 250 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Muhamed Gjollesha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 250 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 50 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate