0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Qemal Guranjaku, prane Palestres Fitness

ID : D065023026

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Qemal Guranjaku, prane Palestres Fitness. Ambient me siperfaqe 26m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1Wc.

Cmimi 38000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Qemal Guranjaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 300 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 26 m²
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate