0 prona te gjetura

Japim me Qera Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, Km 6

ID : 055TR950

Tirane, Japim me Qera Kapanon ne Autostraden Tirane - Durres, Km 6. Kapanoni me siperfaqe 950 m2 dhe lartesi 7m, eshte i paisur me zyra me siperfaqe 80 m2. Ambienti ka oborr te rrethuar me siperfaqe 1800 m2. Kapanoni dhe oborri jane te shtruar ne beton. Objekti eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti. Ambienti ka cilesi te larte ndertimi.

Cmimi 2500 Euro /muaj. Taksa te perfshira

Adresa :

Autostrada Tirane-Durres
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 950 m²
Zyra 2
Banjo 4
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate