0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Faik Konica , prane Stadiumit Qemal Stafa

ID : 200021460

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Faik Konica , prane Stadiumit Qemal Stafa. Ambient me siperfaqe 460m2, I shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.
Cmimi 4500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Faik Konica
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 4 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 460 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate