0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi Rr. Zenel Baboci

ID : Z083091062

Tirane, Japim me Qira Zyre ne Rr. Zenel Baboci. Zyra me siperfaqe 62 m2 eshte e organizuar ne 1 zyre dhe 1 wc. Prona ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne parket, bosh, 1AC.

Cmimi 35000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Zenel Baboci
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 280 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 62 m²
Banjo 1
Kati 1
Nr i kateve 9

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate