0 prona te gjetura

Japim me Qera Dyqan ne Rr. e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

ID : 1670021116

Tirane, Japim me Qera Dyqan ne Rr. e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient me siperfaqe 116m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe me zbritje shkallesh, te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, me mundesi reklamimi.
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 116 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Veri

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate