0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 4 Kat ne Rr. Aleksandri i Madh, prane Astirit

ID : 740K608

Tirane, Japim me Qera Vile 4 Kat ne Rr. Aleksandri i Madh, prane Astirit. Vile me siperfaqe totale ndertimi 608m2 dhe oborr me siperfaqe 460m2, eshte e shtruar ne pllake, 15zyra+6WC+6bllk+3depo.

Vila jepet me qera bosh, e organizuar me shkalle te brendshme, 7AC, ka oborr te gjelberuar, mundeson parkim te mbyllur dhe te hapur ne oborr.

Cmimi 2900 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Aleksandri i Madh
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Kashar

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 2 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 608 m²
Zyra 15
Banjo 6
Kati N/A
Nr i kateve 4
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate