0 prona te gjetura

QERA / Apartament 3+1 Rr. Tefta Tashko-Koco, prane Sheshit Avni Rustemi

ID : B278023090

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Tefta Tashko-Koco, prane Sheshit Avni Rustemi. Apartament 3+1+1wc+2bllk, me siperfaqe 90 m2, eshte i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2AC.

Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Tefta Tashko Koco
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 90 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate