0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Amerikane

ID : 035025160

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Amerikane. Vila eshte e organizuar ne 2 Apartamente 2+1+dhome gatimi+2wc+2Blk+Verande, me siperfaqe banimi 164m2/kat. Vila eshte totalisht e mobiluar, i shtruar me pllake, oxhak funksional dhe parkim. 
Cmimi 600 Euro/muaj/kat.

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate