0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Kamez

ID : Z081K2700

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Kamez. Ambient dy katesh me siperfaqe totale 1800 m2. Ambienti eshte i shtruar ne pllake, energji elektrike, WC dhe mundesi parkimi. Ambienti eshte shume i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, magazinim apo prodhim.

Cmimi 4500 Euro/muaj.

Adresa :

Kamez
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Kamez

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 4 500 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 1 800 m²
Banjo 0
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate