0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi

ID : Z080022090

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi. Ambjent me siperfaqe 90 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1wc. Prona ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri, i shtruar ne parket, bosh.

Cmimi 50000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Luigj Gurakauqi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 90 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Veri

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate