0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi Rr. Bardhyl, prane Shkolles Kongresi Lushnjes

ID : D067031030

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Shkolles Kongresi Lushnjes. Ambient me siperfaqe 30m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, 1WC dhe 1 depo, 1AC. 

Cmimi 50000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Bardhyl
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 30 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 0
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate