0 prona te gjetura

QERA / Apartament 3+1 Rr. Hoxha Tahsim, prane Pazarit Ri

ID : B269023125

Tirane, Japim me Qera  Apartament 3+1 ne Rr. Hoxha Tahsim, prane Pazarit Ri.  Apartament me siperfaqe 125 m2, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc, 2 ballkone dhe 1 depo. Apartamenti  ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, pjeserisht i mobiluar, 2AC.

Cmimi  50000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Hoxha Tahsim
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 125 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate