0 prona te gjetura

QERA / Apartament 1+1 Rr. Njazi Meka, prane UMT

ID : B265041055

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Njazi Meka, prane UMT. Apartamenti me siperfaqe 55 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite+dhome gatimi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues, eshte totalisht i mobiluar, i shtruar ne parket, ka orientim ne Jug.

Price 30000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Njazi Meka
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 240 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 55 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate