0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Kavajes, tek Kompleksi Delijorgji

ID : 829073100

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Kavajes, tek Kompleksi Delijorgji. Apartament 2+1+2WC+1bllk, me siperfaqe 100 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, parkim te perfshire ne cmim.
Cmimi 600 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate