0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit Artificial

ID : 324F150

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit Artificial. Apartament 3+1+1WC+1bllk, me siperfaqe 150 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, oxhak funksional, parkim te perfshire ne cmim.
Cmimi 1300 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 150 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate