0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes prane Raiffeisen Bank.

ID : AB030

Tirane, Japim me Qera Ambient biznesi ne Rr. Kavajes. Ambient me siperfaqe 30m2, i shtruar ne pllake,ndodhet ne nje pallat te ri. Ambienti eshte i organizuar nje hapesire dhe nje wc. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme bisnesi. 

Cmimi 450 euro/ muaj. 

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate