0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. e Kavajes, prane 21 Dhjetorit

ID : Z077072140

Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre ne Rr. e Kavajes, prane 21 Dhjetorit. Ambient i organizuar ne 3 zyra, 1 dhome gatimi dhe 2 wc, me siperfaqe 140m2. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re  te nje pallati ekzistues, i shtruar ne pllake. Ambineti ndodhet ne rruge kryesore dhe ka mundesi reklamimi, shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 2000 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/2

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 140 m²
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate