0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 2 Kat + papafingo ne Rr. Liqeni i Thate, prane Wilson

ID : 164F600

Tirane, Japim me Qera Vile 2 Kat + papafingo ne Rr. Liqeni i Thate, prane Wilson. Vile me siperfaqe totale ndertimi 600m2 dhe oborr me siperfaqe 1254m2, eshte e shtruar me tulle terrakote dhe parket .

Kati 1-re i viles organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, 2dhoma dhe 2WC.

Kati i 2-te ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 1 ballkon dhe 2 WC.

Kati i 3-te ka 1 open space verande.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me sistem ngrohje – ftohje chiller, ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.

Cmimi 1200 Euro/muaj. Taksa te perfshira

 

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 600 m²
Dhoma 4
Banjo 4
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate