0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Centre

ID : 828041095

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Centre. Apartament 2+1+1WC+1blk, me siperfaqe 95m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3 AC, parkim te perfshire ne cmim.
Cmimi 400 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga 5 Maji
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 95 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate