0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. e Durresit, prane Ministrise se Arsimit

ID : D066101053

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. e Durresit, prane Ministrise se Arsimit. Ambient me siperfaqe 53m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 2 hapesira dhe 1wc, ndodhet prane rruges kryesore, me mundesi reklamimi, 1AC. 
Cmimi 900 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 900 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 53 m²
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate