0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Kongresi i Manastirit, prane Spitalit te Pediatrise

ID : DK60

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kongresi i Manastirit. Ambient me siperfaqe 60m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, ndodhet prane rruges kryesore, me mundesi reklamimi. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi 240 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Kongresi i Manastirit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 240 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 60 m²
Banjo 0
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate