0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. 5 Maji, prane Concord Center

ID : 852041098

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji, prane Concord Center. Apartament  i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 98m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake dhe parket, pjeserisht i mobiluar.

Cmimi  31000 Leke/muaj. (I diskutueshem)

Adresa :

Rruga 5 Maji
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 4/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Qira 250 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 98 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate