0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane Xhamise

ID : Z062101092

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Xhamise. Ambient me siperfaqe 92m2, i organizuar ne 1 hapesire, 2 zyra, 1 wc dhe 1 ballkon. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Cmimi 450 Euro/muaj

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 92 m²
Banjo 0
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate