0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Brrylit

ID : 1664023140

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Brrylit. Ambient me siperfaqe 140m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 2WC, ndodhet prane rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Bardhyl
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 140 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate