0 prona te gjetura

Japim me Qera Penthouse ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik

ID : 386F230

Tirane, Japim me Qera Penthouse ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. Garsoniere me siperfaqe 115 m2 dhe 115 m2 verande, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, sistem ngrohje ftohje chiller, oxhak funksional, orientohet ne Jug-Lindje-Jug, parkim personal(per 2 makina). 

Cmimi 1560 Euro/muaj.  

Adresa :

Rruga Selita e Vjeter
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 560 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 230 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 5
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate