0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Myslym Shyri, prane Albtelekom

ID : 724101140

Tirane, Japim me Qera Ambjent Zyre ne Rr. Myslym Shyri, prane Albtelekom. Zyre me siperfaqe 140m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati. Ambjeti organizohet ne 4zyra+2WC+1blk. Zyra ka mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 140 m²
Zyra 4
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate