0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Ded Gjo Luli

ID : D063091085

Tirane, Japim me Qera Ambjent Biznesi ne Rr. Ded Gjo Luli. Ambient me siperfaqe 85m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambieti organizohet ne 1 open space +1WC. Jepet bosh, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.


Cmimi 700 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Ded Gjo Luli
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 85 m²
Banjo 0
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate