0 prona te gjetura

QERA / Ambient Zyre ne Rr. e Kavajes, prane Raiffeisen Bank

ID : Z075101046

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. e Kavajes, prane Raiffeisen Bank. Ambienti me siperfaqe 46m2, i shtruar ne parket, eshte i organizuar ne 1 zyra dhe 1 WC.  Ndodhet ne katin e 1-re, jepet me qira bosh. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Kavajes

Specifikime te tjera :

  • Ashensor

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 46 m²
Banjo 1
Kati 1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate