0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Hoxha Tahsim, prane Pazarit te Ri

ID : B252023080

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 Rr. Hoxha Tahsim, prane Pazarit te Ri. Apartament me siperfaqe 80m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc dhe 1 Blk. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, me ashensor, i shtruar ne pllake, i mobiluar, 3AC.

Cmimi 450 Euro/muaj.(I diskutueshem)

Adresa :

Rruga Hoxha Tahsim
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 80 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 7

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate