0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament Dublex 3+1 ne Rr. Bilal Sina, prane Kopshtit Zoologjik

ID : 322F156

Tirane, Japim me Qera Apartament Dublex 3+1 ne Rr. Bilal Sina, prane Kopshtit Zoologjik. Apartament 3+1+dhome gatimi+2wc+2bll, me siperfaqe banimi 156m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.

Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Bilal Sina
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 156 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 1 dhe 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate