0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Blv. Bajram Curri, prane shkolles Vasil Shanto

ID : D060053041

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Blv. Bajram Curri, prane SHkolles Vasil Shanto. Ambienti me siperfaqe 41m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambieti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 wc. Jepet bosh, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Cmimi 50 000 mije Leke/ muaj

 

Adresa :

Bulevardi Bajram Curri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 41 m²
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate