0 prona te gjetura

Japim me Qira katin e dyte te nje Vile, ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane vilave Gjermane

ID : 050025130

Tirane, Japim me Qira katin e dyte te nje Vile, ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane vilave Gjermane. Apartament 2+1+dhome ngrenie+1Wc+ lavanderi+ verande, me siperfaqe 90m2 dhe 40m2 verande, e shtruar me pllake. Ambientet jane totalisht te mobiluara, ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kat. Vila ndodhet ne nje zone shume te qete dhe ka mundesi parkimi. 
Cmimi 500 Euro / muaj.

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate