0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Kavajes, prane Globe

ID : B247073102

Tirane Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes, prane Globe. Apartamenti me siperfaqe 102 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 wc, 1 depo dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri,i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar.

Cmimi 450 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 450 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 102 m²
Dhoma 2
Banjo 0
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate