0 prona te gjetura

Japim me Qera Ditore Apartament 1+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Gjykates

ID : 378101065

Tirane, Japim Apartament me Qira Ditore ne Rr. Myslym Shyri, prane Gjykates. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon.

Cmimi 35 Euro/nata.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 35 € / muaj

Detajet :

Dhoma 1
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate