0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Gardes.

ID : 194051086

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Gardes. Ambienti me siperfaqe 86 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, ka orientim ne jug. Dyqani ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.

Cmimi 2000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Ibrahim Rugova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Hipoteke
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 86 m²
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate