0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate

ID : 191F025

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Liqeni i Thate. Ambienti me siperfaqe 25 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Dyqani eshte i shtruar ne pllake, bosh, orientim ne Lindje, pershtatshem per cdo lloj biznesi, ka pamje nga rruga kryesore.

Cmimi 250 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 250 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 25 m²
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate