0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Fortuzi

ID : D059091048

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Fortuzi. Ambient me siperfaqe 48m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, 1 bodrum dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi.

 

Cmimi 60 000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Fortuzi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 530 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 48 m²
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate