0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji

ID : B240071110

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji. Apartamenti me siperfaqe 110 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, eshte e shtruar ne pllake, eshte i mobiluar.

Cmimi 53 000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 425 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 110 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate