0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi Rr. Siri Kodra, prane Shkolles Siri Kodra

ID : D057083120

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Siri Kodra, prane Shkolles Siri Kodra. Ambient me siperfaqe 120m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire, 1 kuzhine, depo dhe 1WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 


Cmimi 70.000 Leke/muaj.

Adresa :

Rruga Siri Kodra
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/3

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 120 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate