0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Albtelecom

ID : B125

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Albtelekom. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 1 ballkon, me siperfaqe 125m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar.

Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 125 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate