0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Gjermane

ID : 055025120

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Gjermane. Vile 2 kate me siperfaqe oborri 150m2 dhe siperfaqe ndertimi 120m2/kat. Kati i 1-re eshte organizuar ne 2 apartamente 1+1+1WC, kati i 2-te eshte organizuar ne apartament 2+1+1WC. Vila ka shkalle te jashtme. Ambientet jane te shtruar me pllake, totalisht te mobiluar. Oborri eshte i gjelberuar dhe i shfrytezueshem. Vila ndodhet ne zone shume te qete. 
Cmimi 750 Euro/muaj/kat.
Cmimi total 1.500 Euro/muaj 

Adresa :

Rruga 3 Vellezerit Kondi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 6
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate