0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. e Durresit, prane Kafe Flora

ID : B238091069

Tirane, Japim me Qira Ambjent Biznesi 2+1 ne Rr. e Durresit, prane Kafe Flora. Ambjent me siperfaqe 69 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma, 1 kuzhine, 1banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ashensor, i shtruar ne pllake, bosh.

 

Cmimi 350 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Durresit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 69 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate