0 prona te gjetura

QERA / Ambjent Biznesi 2+1 Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane

ID : Z073021125

Tirane, Japim me Qira Ambjent Biznesi 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambjent me siperfaqe 125 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma, 1 kuzhine, 2 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 4-t banim te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, bosh.

 

Cmimi 650 Euro.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 650 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 125 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate