0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Blv. Zogu I, prane Veneto Bank.

ID : B232022100

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Bulevardin Zogu I, prane Veneto Bank. Apartament 2+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 100m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 1AC dhe disponon nje vend parkimi.

 

Cmimi 600 Euro/muaj.(I diskutueshem)

Adresa :

Bulevardi Zogu I
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate