0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Liman Kaba, prane Klubi Sportiv Dinamo

ID : 057053200

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Liman Kaba, prane Klubi Sportiv Dinamo. Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 200m2 dhe siperfaqe trualli 200m2 ndodhet ne nje zone shume te qete vilash rezidenciale. Vila organizohet ne: Kati i 1-re ka1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 1WC. Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, 1 studio, 1WC. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, ka ambient te gjelberuar, mundesi parkimi per 2 poste makinash. Ajo eshte e organizuar me shkalle te brendshme.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Liman Kaba
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 200 m²
Dhoma 7
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate