0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Komuna Parisit,prane Kompleksit Kika 1

ID : B231053105

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Komuna Parisit, prane Kompleksit Kika 1.Apartamenti me siperfaqe 105m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 2 banjo. Eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3AC.

 

Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Komuna Parisit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 105 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate