0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Panorama e Liqenit, prane Liqenit te Farkes

ID : 161F399

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Panorama e Liqenit, prane Liqenit te Farkes. Vile me siperfaqe totale ndertimi 399m2 dhe oborr me siperfaqe 500m2, eshte e shtruar ne parket.

Kati 1-re i viles organizohet ne 1dhome gjumi+1dhome ndenje me oxhak funksional+kuzhine+1WC.

Kati i 2-te ka 3 dhoma gjumi, ballkon, depo dhe 2 WC.

Kati i 3-te ka 1 dhome gjumi, open space, 1 WC dhe verande.

Vila eshte e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, eshte e pajisur me oxhak funksional ,ka oborr te gjelberuar, mundeson parking te mbyllur dhe te hapur ne oborr.

Cmimi 1300 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Panorama e Liqenit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 399 m²
Dhoma 6
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate