0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 Rr. Reshit Collaku, prane Postes Qendrore.

ID : B230101121

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Reshit Collaku, prane Postes Qendrore. Apartamenti me siperfaqe 121m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 2 banjo dhe 3 ballkone. Eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

 

Cmimi 850 Euro/muaj(I diskutueshem).

Adresa :

Rruga Reshit Collaku
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 850 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 121 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate